Hisense 86MR6DE-E 86” GoBoard - Advanced Interactive Display
Tasse incluse
Display interattivo da 86" con retroilluminazione D-LED e risoluzione 3840x2160
Attualmente non disponibile
Spedizione gratuita
lista dei desideri
Interactive Display panel
  • Size: 86’’
  • Backlight: D-LED
  • Resolution: 3840 x 2160
  • Brightness: 350cd/m²(typ.)
  • Contrast ratio: 4000:1(typ.)
  • Response Time: 8ms
  • Refreshing Frequency: 60Hz
  • Viewing angle: 178°(H) / 178°(V)
  • Lifetime: 50,000hrs
  • Color Gamut: 72%
  • Display Colours: 1.07B(10bit)
System
  • OS: Android 13.0
Speaker
  • Built in speaker: 2x15W+20W
Connectivity
  • WI-FI: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax(2.4G and 5G), IEEE 802.11a/b/g/n/ac(2.4G and 5G)
  • Bluetooth: BT5.1
  • NFC: Yes
  • Input: HDMI(2.0) IN x3, OPS (Optional) x1, LAN x1 (1000baseT R), USB3.0 x3, Type-C x1 (Support PD 65W), Touch x1, Audio In x1, RS-232 In x1(RJ45)
  • Output: RS232 OUT x2 (RJ45), HDMI Out x1, S/PDIF Out x1, Audio Out x1
Power
  • Power Requirements: AC 100 V ~ 240 V, 50/60 Hz
  • Power Consumption Without OPS: 430W (Max)
  • Standby Consumption: <0.5W
Touch
  • Sensing Type: Infrared Touch Frame
  • Surface Protection: Anti-Glare Glass
  • Infrared Touch: ≤20 points
  • Touch Accuracy: 90%(±1mm)
  • Theory Clicks: Unlimited
  • Minimum Touch Object: ≥2mm
  • Windows 10/8/7,Android: Multi Touch
Physical
  • Housing Color: Black & Tarnish
  • Product Size (W x H x D): 1954.7 × 1162.1 x 118.2mm / 77 × 45.8 x 4.7 inch
  • Package Size (W x H x D): 2095 × 1303 × 240mm / 82.5 x 51.3 × 9.4 inch
  • Net Weight: 58.7kg / 129.4lb
  • Packed Weight: 76.2kg / 168lb
  • VESA: 1000x600mm, 4-M8 screw