Hisense 46L35B5U 46” LCD Video Wall Display
Tasse incluse
Modulo videowall da 46" LCD
Attualmente non disponibile
Spedizione gratuita
lista dei desideri
Display
  • Panel size: 46"
  • Brightness: 500nits
  • Resolution: 1920 x 1080
  • Contrast Ratio: 1200:1(typ.)
  • Back-Light: D-LED
  • Color: 16.7M(8bit)
  • Viewing Angle: 178°/178°
  • Refresh Ratio: 8 ms
  • Usage time: 24x7
  • Lifetime: 50,000hours
  • Orientation: Landscape & Portrait
Physical
  • Splice Pitch: 3.5mm
  • VESA: 400x400mm, M6
  • Set Dimension: 1021.98 x 576.57 x 95.5mm / 40.24 x 22.73 x 3.76inch
  • Packed Dimension: 1160 x 240 x 750mm / 45.67 x 9.45 x 29.53inch
  • Net Weight: 20.8kg / 45.86lbs
  • Packed Weight: 28.5kg / 62.84lbs
Connectivity
  • Interface: x2 HDMI (in), x2 DP (in & out), x1 DVI (in), x1 VGA (in), x2 RS232 (in & out)
Speaker
  • Built-in Speaker: No
Power
  • Voltage: 100-240V 50/60Hz
  • Power Consumption: 150W
Software
  • OS: Yes
  • Language: English
Environment
  • Operation Temperature: 50-104°
  • Operation Humidity: 10%-80%RH