Meanwell LED Power Supply 187W / 24V IP67 HLG-185H-24 Strip transformators & controllers
  • -26%
Meanwell LED Power Supply 187W / 24V IP67 HLG-185H-24
Tax included
LED switching power supply IP67, 187 W / 24 V DC / 7.8 A
Delivery
Do You want Your order by Tuesday, 19/05/2026? Order within 3 hours and 24 minutes
wishlist
Scope of delivery
  • 1 x external mains adapter
  • Cable length: 0.25 m
  • Output: 24 V DC; 7.8 A; 187 W