Meanwell LED Power Supply 40W / 24V IP67 HLG-40H-24 Strip transformators & controllers
  • -1%
Meanwell LED Power Supply 40W / 24V IP67 HLG-40H-24
Tax included
LED switching power supply IP67, 40 W / 24 V DC / 1.67 A
Delivery
Do You want Your order by Tuesday, 19/05/2026? Order within 3 hours and 24 minutes
wishlist
Scope of delivery
  • 1 x external mains adapter
  • Cable length: 0.25 m
  • Output: 24 V DC; 1.67 A; 40 W