Meanwell LED Power Supply 240W / 24V IP67 HLG-240H-24 Strip transformators & controllers
  • -21%
Meanwell LED Power Supply 240W / 24V IP67 HLG-240H-24
Tax included
LED switching power supply IP67, 240 W / 24 V DC / 10 A
Delivery
Do You want Your order by Tuesday, 19/05/2026? Order within 2 hours and 44 minutes
Free shipping
wishlist
Scope of delivery
  • 1 x external mains adapter
  • Cable length: 0.32 m
  • Output: 24 V DC; 10 A; 240 W