Meanwell LED Power Supply 320W / 24V IP67 HLG-320H-24 Strip transformators & controllers
  • -21%
Meanwell LED Power Supply 320W / 24V IP67 HLG-320H-24
Tax included
LED switching power supply IP67, 320 W / 24 V DC / 13.34 A
Delivery
Do You want Your order by Tuesday, 19/05/2026? Order within 3 hours and 24 minutes
Free shipping
wishlist
  • Cable length: Approx. 0.3 m
  • Output: 24 V DC; 13.34 A; 320 W