Meanwell LED Power Supply 156W / 12V IP67 HLG-185H-12 Strip transformators & controllers
  • -26%
Meanwell LED Power Supply 156W / 12V IP67 HLG-185H-12
Tax included
LED switching power supply IP67, 156 W / 12 V DC / 13 A
Delivery
Do You want Your order by Tuesday, 19/05/2026? Order within 4 hours and 0 minutes
wishlist
  • Suitable for outdoor use IP67
  • For further information about this product, please refer to the Data Sheet under Downloads
  • Cable length: Approx. 0.3 m
  • Output: 12 V DC; 13 A; 156 W