Meanwell LED Power Supply 192W / 12V IP67 HLG-240H-12 Strip transformators & controllers
  • -23%
Meanwell LED Power Supply 192W / 12V IP67 HLG-240H-12
Tax included
LED switching power supply IP67, 192 W / 12 V DC / 16 A
Delivery
Do You want Your order by Tuesday, 19/05/2026? Order within 2 hours and 43 minutes
Free shipping
wishlist
Scope of delivery
  • 1 x external mains adapter
  • Cable length: 0.25 m
  • Output: 12 V DC; 16 A; 192 W