Meanwell Power Supply 150W / 12V LRS-150F-12 Strip transformators & controllers
Meanwell Power Supply 150W / 12V LRS-150F-12
Tax included
Switching power supply, closed, 150 W / 12 V DC / 12.5 A
Delivery
Do You want Your order by Wednesday, 20/05/2026? Order within 14 hours and 1 minutes
wishlist