Meanwell Power Supply 156W / 24V LRS-150F-24 Strip transformators & controllers
  • -2%
Meanwell Power Supply 156W / 24V LRS-150F-24
Tax included
Switching power supply, closed, 156 W / 24 V DC / 6.5 A
Delivery
Do You want Your order by Wednesday, 20/05/2026? Order within 15 hours and 4 minutes
wishlist