Lavoce FSF030.70-16 3 Fullrange, Ferrite Magnet, Steel Basket Driver Small size full ranges
  • -29%
Lavoce FSF030.70-16 3 Fullrange, Ferrite Magnet, Steel Basket Driver
Tax included
30 W AES, 16 ohms, 87.5 dB, 120 - 21000 Hz
Delivery
Do You want Your order by Tuesday, 19/05/2026? Order within 2 hours and 34 minutes
wishlist
  • For further information about this product, please refer to the Data Sheet under Downloads
Scope of delivery
  • 1 x device
  • Power: Program: 60W, Rated: 30W AES
  • Frequency range: 120 - 21000 Hz
  • Sensitivity: 87.5 dB
  • Impedance: 16 ohms
  • Weight: 0.45 kg
Data sheet
Woofer inch
3"