Lavoce FSN030.71 3 Fullrange, Neodymium Magnet, Steel Basket Driver Small size full ranges
  • -18%
Lavoce FSN030.71 3 Fullrange, Neodymium Magnet, Steel Basket Driver
Tax included
30 W AES, 8 ohms, 89 dB, 120 - 21000 Hz
Qty
In Stock
Delivery
Do You want Your order by Tuesday, 19/05/2026? Order within 0 hours and 35 minutes
wishlist
  • For further information about this product, please refer to the Data Sheet under Downloads
Scope of delivery
  • Power: Program: 60W, Rated: 30W AES
  • Frequency range: 120 - 21000 Hz
  • Sensitivity: 89 dB
  • Impedance: 8 ohms
  • Weight: 0.19 kg
Data sheet
Woofer inch
3"