Meanwell LED Power Supply 40W / 12V IP67 HLG-40H-12 Strip transformators & controllers
  • -1%
Meanwell LED Power Supply 40W / 12V IP67 HLG-40H-12
Tax included
LED switching power supply IP67, 40 W / 12 V DC / 3.33 A
Delivery
Do You want Your order by Tuesday, 19/05/2026? Order within 3 hours and 24 minutes
wishlist
  • Cable length: Approx. 0.3 m
  • Power output: No connector/cable only
  • Housing color: Silvergrey
  • Controls: Overheat; overload; Overvoltage; short-circuit
  • Output: 12 V DC; 3.33 A; 40 W