Audiophony PA PARK30-8019 100 V Outdoor speakers
  • -27%
  • New
Audiophony PA PARK30-8019
Tax included
30 W outdoor kiosk speaker for 100 V or 8 ohms, IP66, grey brown
Qty
In Stock
Delivery
Do You want Your order by Thursday, 28/05/2026? Order within 0 hours and 18 minutes
Free shipping
wishlist
Audiophony PA PARK30-8019
The PARK30 speaker spreads sound 360°, it emits uniformly in all directions.
  • Dimensions: 26.5 (ø) x 27 (H) cm
  • Weight: 5.5 kg
  • Color: brown
  • IP rating: outdoor
  • Max. SPL: 97 dB
  • Frequency range: 95 - 13,000 Hz