Audiophony PA PARK30-6002 100 V Outdoor speakers
  • -27%
  • New
Audiophony PA PARK30-6002
Tax included
Outdoor kiosk loudspeaker for 100 V or 8 ohms, IP66, 30 W, green
Qty
In Stock
Delivery
Do You want Your order by Thursday, 28/05/2026? Order within 1 hours and 2 minutes
Free shipping
wishlist
Audiophony PA PARK30-6002
The PARK30 speaker spreads sound 360°, it emits uniformly in all directions.
  • Technical characteristics
  • Potenza: 15 - 30 W / 100 V, 30 W / 8 ohm
  • Alimentazione: 100 V / 8 ohm
  • Altoparlanti: woofer 6.5 + tweeter 3/4
  • Sensibilità: 82 dB/W/m +-3 dB
  • SPL massimo: 97 dB
  • Risposta in frequenza: 95 Hz - 13 kHz